Zespół

imed team

Nasi Pacjenci są niezwykłymi szczęściarzami, bo to właśnie nasi lekarze się nimi opiekują. Dzięki ich kompetencjom, świetnemu podejściu do pacjenta i ogromnej wiedzy możemy śmiało powiedzieć, że mamy wszystko, czego może potrzebować uśmiech Twojego dziecka. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w serwowaniu małych uśmiechów i zawsze robią wszystko, aby być pewnymi, że ich podopieczni mają zdrowe, piękne zęby, którymi mogą się chwalić z dumą.

TDzieje się tak, ponieważ my stomatologią żyjemy. Jesteśmy głodni wiedzy i nowinek z jej zakresu. Dlatego spotkacie nas na specjalistycznych szkoleniach, kongresach czy zamkniętych w gabinecie (gdzie omawiamy ciężkie i skomplikowane przypadki, a następnie tworzymy plan leczenia).

Dzięki naszemu personelowi jesteśmy w stanie zapewnić opiekę stomatologiczną, ortodontyczną, jak i tą z zakresu chirurgii stomatologicznej w przyjemnej i przyjaznej dzieciom atmosferze, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość i profesjonalizm. Wykorzystując nasze doświadczenie, cierpliwość i delikatność zadbamy o to, aby uśmiech Twojego dziecka pozostał zdrowy i piękny przez długie lata.

lekarze dentyści

lek. dent.

Agnieszka
Igielska

lek. dent.

Małgorzata Potrykus

lek. dent.

Anna
Karkowska

lek. dent.

Katarzyna
Szymczak

lek. dent.

Izabela
Kośmider

lek. dent.

Dagmara
Aleksandrowicz

lek. dent.

Edyta
Kuc

lek. dent.

Maja
Kruk

lek. dent.

Klaudyna
Pióro

Małgorzata_Kuncer_Avatar
lek. dent.

Małgorzata
Kuncer

lek. dent.

Judyta
Binięda

Aleksandra_Szumotalska_Avatar.png
lek. dent.

Aleksandra
Szumotalska

Aleksandra_Misiejuk_Avatar
lek. dent.

Aleksandra
Misiejuk

Higienistki stomatologiczne

higienistka

Karolina
Maciejewska

higienistka

Agnieszka
Wenta

Specjaliści

logopeda

Maria
Łopuska

psychodietetyk

Magdalena
Robakowska

Magdalena_Wyka_Avatar
dietetyk

Magdalena
Wyka