aleksandra szumotalska imed kids

aleksandra szumotalska

lekarz dentysta

terminy
konsultacji

GDYNIA
poniedziałek 08:00 – 14:00
wtorek 08:00 – 14:00
środa 14:00 – 20:00
czwartek 08:00 – 14:00 (co 2 tygodnie)
piątek 08:00 – 14:00

o mnie

Skończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia była dla mnie mało oczywistym wyborem, który pomógł mi podjąć bardzo mądry doradca zawodowy. Szukałam zawodu, który pomoże mi realizować pasję związaną ze sztuką, kontaktem z ludźmi oraz biologią/medycyną. Stomatologia pasuje mi idealnie.
W byciu dentystką bardzo lubię tę dokładność i drobiazgowość, która jest konieczna by odnieść sukces terapeutyczny. Dużą satysfakcję daje mi widok prawidłowo leczonych zębów i pacjentów, którym udało się przełamać lęk przed zabiegami w obrębie jamy ustnej.
Z ostatnich kursów które robiłam najbardziej jest zadowolona z pierwszej części cyklu szkoleń Endomasters Academy z leczenia kanałowego i planuję drugi kurs z tego cyklu, może jeszcze w tym roku (2023).

Będąc dzieckiem marzyłam o zastaniu ogrodnikiem albo kierowcą Tira (choć wtedy mówiłam, że Tirówką i nie miałam pojęcia co tak bawi w tym rodziców, przecież jeżdżenie Tirem po świecie byłoby super :D).

Aleksandra Szumotalska

na zły humor pomaga mi…

krupnik mojego taty :D

futro, sierść, łuski oraz tarczki…

aktualnie nie mam, ale planuję adoptować psiaka.

nie samą pracą człowiek żyje…

gdy nie leczę zębów, to… żal ściska moje serduszko :P Ale swój wolny czas spędzam z rodziną, jeżdżę konno, rysuję, organizuję rodzinne wycieczki po okolicy.

bajki, animacje, kreskówki…

Ulubiona bajka – Zwierzogród :D
Ulubiony bohater – Szczerbatek z „Jak wytresować smoka” :)

moje magiczne miejsce, które kiedyś odwiedzę..

moje magiczne miejsce to Szkocja.

ulubione smaki… wydawane na specjalną receptę ;)

pistacjowe.

z supermocy wybieram…

mam je wszystkie!