Znieczulenie komputerowe the WanD™

znieczulenie_the_wand_imed_kids

Co zapewnia System the Wand™?

  • dobry nastrój i klimat wizyty,
  • brak bólu,
  • bezpieczeństwo i skuteczność kliniczną,
  • komfort po wizycie.

Czym jest System the Wand™?

The Wand ™, czyli magiczna różdżka, to znieczulenie komputerowe, które posiada specjalnie zaprojektowany aplikator, wyglądem przypominający długopis, dzięki czemu eliminuje strach przed igłą i strzykawką.

Podawanie znieczulenia tą metodą jest zdecydowanie mniej stresujące dla dzieci, a kontrolujący pracę urządzenia komputer, umożliwia bezbolesną aplikację substancji znieczulającej. Przy tej metodzie znieczulenia nasz Mały Pacjent unika bólu i niepotrzebnej paniki.

Dodatkowo System the Wand™ jest Całkowicie bezbolesny, bezstresowy i bezpieczny. Dzięki komputerowi zainstalowanemu w urządzeniu przez cały czas podawane są informacje o przenikaniu leku i samoczynnym regulowaniu jego tempa i ciśnienia podania.

znieczulenie_ogolne_imed_kids_3

Dlaczego bezbolesne znieczulenie jest tak ważne?

Musimy pamiętać, że w przypadku pracy z dziećmi bezbolesność zabiegu bardzo często decyduje o chęci lub jej braku ich współpracy z lekarzem. Dlatego tak ważny w przypadku pedodoncji jest odpowiedni i nowoczesny dobór sprzętu, który zapewni skuteczne podanie znieczulenia bez dodatkowego bólu.

The Wand™ dodatkowo umożliwia zachowanie pełnej swobody i mimiki twarzy w trakcje działania substancji znieczulającej. A Maluch po aplikacji jest w stanie swobodnie funkcjonować oraz mówić. Dzięki temu systemowi każdy – nawet najmniejszy – zabieg może stać się bezbolesny oraz w pełni wygodny. Komfort Dziecka jest tak samo ważny w trakcie leczenia, jak tuż po nim. Dlatego też system the Wand™:

  • umożliwia uniknięcie odrętwienia ust, języka i policzków,
  • chroni przed późniejszym występowaniem bólu,
  • zapobiega ugryzieniom i skaleczeniom jamy ustnej.