przed wizytą – umyj zęby

Z życia dentysty /widziane okiem dentysty/

Resztki sałaty między czwórką a piątką lub fragmenty twarożku ze śniadania nie należą do najprzyjemniejszych widoków.

Nie żartujemy. Złogi, kamień, osad nazębny, ropień, próchnica to nasz chleb powszedni.. ale resztki jedzenia są przyjemnie w stopniu średnim ;) Oczywiście oczyścimy brudne ząbki i jak najszybciej zajmiemy się leczeniem. Jednak uprzejmie prosimy – miejcie również na uwadze nasz komfort ;)


Do wyboru:

  • „Na śmierć zapomnieliśmy o umyciu ząbków przed wyjściem!”
  • „Mały wciągnął w samochodzie bułę, którą miał na potem”.
  • „Akurat w sklepie częstowali czekoladowymi cukierkami”.

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak to jest ;) Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pokonanie trasy dom – gabinet zamienia się czasem w podróż w nieznane. Szybkość przemieszczania się Waszego dziecka zapewne nie raz wprawiła Was w zdumienie, a w jego zwinne rączki wpadła ulubiona przekąska czy też inna dziwna niezidentyfikowana substancja ;)

Dlatego znaleźliśmy rozwiązanie. Nie zdążyłeś umyć ząbków w domu? Umyj w IMED Kids.

Weź ze sobą pastę oraz szczoteczkę. Poproś nasze przesympatyczne recepcjonistki o wskazanie łazienki (są specjalnie dostosowane zarówno dla naszych najmniejszych Pacjentów, jak i tych troszkę większych) i voilà – oczaruj swojego dentystę czystym uśmiechem.

Pamiętajcie!

Prawidłowe nawyki to podstawa świadomej pielęgnacji. Przyzwyczajenie dziecka do regularnego mycia ząbków to niesamowicie ważny aspekt w jego życiu, który wyjdzie mu na dobre!