o naszym centrum

znieczulenie_ogolne_imed_kids_6

CEL

Głównym celem IMED Kids jest zapewnienie wszystkim Małym Pacjentom najlepszej opieki stomatologicznej. Zadbamy zarówno o ich zdrowy uśmiech, jak i o pozytywne nastawienie do wizyt stomatologicznych w przyszłości. Pragniemy walczyć z ogólnie rozpowszechnionymi stereotypami dotyczącymi tego, że każda wizyta dziecka u dentysty, skazana jest na niepowodzenie i traumę w dorosłym życiu. Nasz profesjonalny i doskonale wykwalifikowany zespół stomatologów, zapewni Państwa dzieciom indywidualne podejście oraz fachową opiekę medyczną w przyjaznej atmosferze.

bezpieczeństwo

W IMED Kids zaprojektowaliśmy wszystko z myślą o naszych pacjentach. Każda placówka medyczna została przystosowana tak, by zapewnić Waszym dzieciom opiekę na najwyższym poziomie.

Zespół stomatologiczny IMED Kids jest dostępny dla Państwa aż w dwóch miastach! Oferujemy szeroki wachlarz usług, odpowiadający na zapotrzebowania najmłodszych pacjentów, niezależnie czy jest to kolejny przegląd dentystyczny, czy skomplikowane leczenie kanałowe zęba mlecznego.

konsultacja_stomatologiczna_imed_kids_1