karolina maciejewska imedkids

karolina maciejewska

higienistka stomatologiczna

terminy
higienizacji

GDYNIA
wtorek   13:30 – 19:30

o mnie

Pracę w stomatologii rozpoczęłam 13 lat temu na stanowisku asystentki stomatologicznej. Wiedzę i kwalifikacje pogłębiłam poprzez zdobycie dyplomu higienistki stomatologicznej. Podążając za nowoczesnymi technologiami stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz internetowych webinarach.
Zajmuję się kompleksową higieną jamy ustnej, a także dbam o estetykę uśmiechu wykonując zabiegi wybielania zębów. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie przeprowadzając instruktaże, dobierając odpowiednie preparaty i przybory do domowej higieny jamy ustnej i zębów.
Pracuję także z dziećmi dbając o higienę i profilaktykę zębów mlecznych. Przełamuję u dzieci lęk przed leczeniem i przygotowuję do współpracy z lekarzem dentystą. Pokazuje moim Małym Pacjentom, że gabinet stomatologiczny to miejsce gdzie można czuć się bezpiecznie i miło spędzić czas.
Inspiruję moich Pacjentów do zmiany nawyków i zachęcam do regularnych wizyt uświadamiając, jak ważne dla całego naszego organizmu są zdrowe i zadbane zęby.
Dobro Pacjenta i skutecznie wykonywane zabiegi to cele, które realizuje każdego dnia.
Prywatnie lubię aktywny wypoczynek, jak i również dobrą książkę czytaną w domowym zaciszu.

Karolina Maciejewska